ŽUPANIJSKA SMOTRA KAZALIŠNIH AMATERA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE

XIV.Županijska smotra kazališnih amatera Koprivničko-križevačke županije

DOM KULTURE ĐURĐEVAC

01.04.2017.-02.04.2017

Gradsko kazalište Đurđevac će i treću godinu za redom biti domaćin Županijske smotre kazališnih amatera Koprivničko-križevačke županije.

Najbolju predstavu odabrati će ovogodišnja selektorica smotre, gđa. Ozana Iveković – stručna suradnica Zavoda za povijest hrvatske književnosti, kazališta i glazbe, a najbolja predstava Smotre će predstavljati našu županiju na 57. Festivalu hrvatskih kazališnih amatera koji će se održati u svibnju ove godine u Pazinu i Vodicama.

Raspored smotre

 
  XIV. ŽUPANIJSKA SMOTRA KAZALIŠNIH AMATERA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE
           
subota, 01. travnja 2017.        
vrijeme predstava kazalište/grupa priprema pozornice trajanje predstave raspremanje pozornice
10:00 h “Operacija ciklama” DS KUD-a Molve “Foringaši” 09:30 – 09:55 45 min 10:45 – 10:50
11:00 h “Šetač cuckov” Književno-medijski kutak “I.V. Trnski” – Novigrad Podravski 10:50 – 11:00 20 min 11:20 – 11:30
11:45 h “Laku noć Đurđevac” Srednjoškolska sekcija Gradskog kazališta Đurđevac 11:30 – 11:45 45 min 12:30 – 12:45
13:00 h “Morizam” Glumišna družina Virje 12:45 – 13:00 45 min 13:45 – 14:00
14:00 h  pauza za ručak        
15:30 h “Ne očajavajte nikad” Dramski studio Ludens teatra, skupina “Veseli očaj” 15:00 – 15:30 50 min 16:10 – 16:25
16:40 h “Zelena ptica” Dramski studio Ludens teatra, skupina “Hrkali” 16:25 – 16:40 60 min 17:40 – 17:50
18:00 h “Si na sud” DS HKUD-a “Frankopan” Ferdinandovac 17:50 – 18:00 40 min 18:40 – 18:45
19:00 h “Božanstvena parodija” Gradsko kazalište Đurđevac 18:45 – 19:00 50 min 19:50 – 20:05
           
           
nedjelja, 02. travnja 2017.        
vrijeme predstava kazalište/grupa priprema pozornice trajanje predstave raspremanje pozornice
10:00 h “Sasvim sam popubertetio” Dramski studio POU Križevci 09:00 – 10:00 60 min 11:00 – 11:30
11:50 h “Snajdi se kak znaš” DS KUD-a Delovi 11:30 – 11:50 40 min 12:30 – 12:45
13:00 h  “Glave skupa, a noge širom” “Opojski zvon” Rasinja 12:45 – 12:55 45 min 13:40 – 13:45
13:45 h pauza za ručak        
15:15 h “Micika ide v zamuž” DS KUD-a “Zrin” Legrad 15:00 – 15:15 40 min 15:55 – 16:05
16:15 h “Kak so mudlini postali brend” KUD “Mudlin” Peteranec 16:05 – 16:15 30 min 16:45 – 16:55
17:15 h “Pecka i Žara” KU “Tomislav Franjić” Kalinovac – mala dramska scena 16:55 – 17:15 40 min 17:55 – 18:10
18:30 h “Na konaku” KU “Tomislav Franjić” Kalinovac 18:10 – 18:30 50 min 19:20 – 19:35

 

Molimo, slijedite i lajkajte nas: